Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

Kaapelit

Näytetään 1 - 60 / 3137 tuotteesta
5 109,00 €
6 335,16 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
3 438,00 €
4 263,12 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
2 431,00 €
3 014,44 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
2 234,00 €
2 770,16 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
HP HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cable
Tuotekoodi: QK731A
HPE Premier Flex - Verkkokaapeli - MPO-monitila (uros) to MPO-monitila (uros) - 50 m - kuituoptinen - 50 / 125 micron - OM4 malleihin HPE SN3600B 32; StoreFabric SN3600, SN6600B 32, SN6610, SN6650, SN8600B 4-slot
Tyyppi: Fiber
2 155,00 €
2 672,20 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
Hewlett Packard Enterprise HPE ProLiant DL380 Gen11 2U Tri-Mode Premium Cable Kit
Tuotekoodi: P48831-B21
HPE 2U Tri-Mode Premium Cable Kit - Muistikaapelisarja malleihin ProLiant DL380 Gen11 Network Choice
1 992,00 €
2 470,08 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
1 728,00 €
2 142,72 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
C2G 300ft 91m HS HDMI AOC Plenum 18G 4K60HZ
Tuotekoodi: C2G41491
Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Väri: Musta  -  Pituus: 91.4m
1 444,00 €
1 790,56 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
1 414,00 €
1 753,36 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
1 379,00 €
1 709,96 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
Hewlett Packard Enterprise HPE 40GbE QSFP+to 4x10GbE SFP+5m AOC
Tuotekoodi: Q9S66A
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Väri: Oranssi  -  Pituus: 5m
1 355,00 €
1 680,20 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
1 266,00 €
1 569,84 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
C2G 250ft 76m HS HDMI AOC Plenum 18G 4K60HZ
Tuotekoodi: C2G41490
Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Väri: Musta  -  Pituus: 76.2m
1 252,00 €
1 552,48 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
1 240,00 €
1 537,60 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
1 201,00 €
1 489,24 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
1 181,00 €
1 464,44 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
1 109,00 €
1 375,16 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
1 094,00 €
1 356,56 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
C2G 200ft 61m HS HDMI AOC Plenum 18G 4K60HZ
Tuotekoodi: C2G41489
Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Väri: Musta  -  Pituus: 61m
1 059,00 €
1 313,16 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
Hewlett Packard Enterprise HPE 25GbE SFP28 to SFP28 3m Smart AOC
Tuotekoodi: Q9S67A
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP28  -  Liitin 2: SFP28  -  Väri: Oranssi  -  Pituus: 3m
1 028,00 €
1 274,72 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
KRAMER BC-2S12/LSHF-300M Low Smoke Speaker Cable 12 AWG 985ft
Tuotekoodi: 99-2311300
Kramer BC-2S Series - Bulk-kaiutinkaapeli - 300 m - vaalean harmaa - halogen-free, stranded
1 027,00 €
1 273,48 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
HP DisplayPort Cable kit Bulk 70
Tuotekoodi: VN567A6
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort  -  Väri: Musta  -  Pituus: 2m
1 019,00 €
1 263,56 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
1 008,00 €
1 249,92 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
LOGITECH Strong USB Cable 45m
Tuotekoodi: 939-001805
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 45m
989,00 €
1 226,36 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
Hewlett Packard Enterprise HPE 400GbE QSFP-DD to QSFP-DD 2m Direct Attach Copper Cable
Tuotekoodi: R8M46A
HPE Direct Attach Copper Cable - 400GBase-suoraliitäntäkaapeli - QSFP-DD to QSFP-DD - 2 m - passiivinen
972,00 €
1 205,28 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
932,00 €
1 155,68 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
LOGITECH Swytch connector
Tuotekoodi: 952-000010
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Musta, Violetti
915,00 €
1 134,60 € (sis. ALV)
Varastossa
913,00 €
1 132,12 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
905,00 €
1 122,20 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
871,00 €
1 080,04 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
C2G 150ft 46m HS HDMI AOC Plenum 18G 4K60HZ
Tuotekoodi: C2G41488
Liitin 1: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Väri: Musta  -  Pituus: 45.7m
841,00 €
1 042,84 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
Hewlett Packard Enterprise HPE ProLiant DL325 Gen11 20EDSFF x2 NVMe Direct Attach Cable Kit
Tuotekoodi: P57010-B21
HPE ProLiant 20EDSFF x2 NVMe Direct Attach Cable Kit - Järjestelmän päivityspakkaus malleihin ProLiant DL325 Gen11
829,00 €
1 027,96 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
800,00 €
992,00 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
HP DisplayPort To DVI-D Adapter Bulk 90
Tuotekoodi: FH973A6
HP DisplayPort to DVI-D Adapter - Näytön sovitin (pakkaus sisältää 90) malleihin Desktop Pro 300 G6; EliteOne 800 G8; ProDesk 405 G6; Workstation Z2 G9, Z4 G5, Z6 G5
Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DVI-D  -  Pituus: 0.19m
740,00 €
917,60 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
730,00 €
905,20 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
Hewlett Packard Enterprise HPE X242 QSFP 4x10G SFP+ 5m DAC Cable
Tuotekoodi: JG331A
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Väri: Musta  -  Pituus: 5m
725,00 €
899,00 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
Näytetään 1 - 60 / 3137 tuotteesta
...
Copyright © 2024 Midpointed Oy