Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

Hewlett Packard Enterprise HPE Premier Flex Wide Band OM5 LC 2 Fibers 150m Cable

Etusivu Oheislaitteet ja tarvikkeet Kaapelit Hewlett Packard Enterprise HPE Premier Flex Wide Band OM5 LC 2 Fibers 150m Cable
Hewlett Packard Enterprise HPE Premier Flex Wide Band OM5 LC 2 Fibers 150m Cable (R9M65A)

Hewlett Packard Enterprise HPE Premier Flex Wide Band OM5 LC 2 Fibers 150m Cable

Tuotekoodi:
R9M65A

HPE Premier Flex - Verkkokaapeli - MPO to MPO - 150 m - kuituoptinen - OM5
1 379,00 €
1 709,96 € (sis. ALV)
Saatavilla arviolta
Copyright © 2024 Midpointed Oy